Svatební fotograf Blatná

Svatební fotograf Blatná, město Blatná, svatba zámek Blatná, fotograf na svatbu zámek Blatná Svatební fotograf Blatná, město Blatná, svatba zámek Blatná, fotograf na svatbu zámek Blatná

Jsem svatební fotograf z Českých Budějovic.  Jezdím fotografovat svatby v jihočeském kraji, na vysočině, v západočeském kraji, ve středočeském kraji a v Praze.

Ceník mých služeb  - svatební fotograf Blatná naleznete na stránce "BALÍČKY SLUŽEB - CENÍK".

Při fotografování na zámku Blatná účtuji cestovní náklady pouze 600,-Kč. 

Zajišťuji fotografování celého svatebního dne od svatebních příprav do večerní svatební hostiny. Taktéž doporučuji nahlédnout do fotogalérie na "Úvodní stránce", kde naleznete rozsáhlou galérii mých fotografií z různých svateb.

Nabízím také možnost předsvatebního fotografování ve fotoateliéru Zlatá Koruna.  Tyto fotografie můžete využít např. pro své svatební oznámení. Tuto službu nabízím za velice výhodnou cenu ve spojení s fotografováním samotné svatby. Cena za předsvatební fotografie v ateliéru je 950,-Kč. To obasahuje 50ks předsvatebních fotografií na DVD ve formátu JPEG. 

 

Svatební fotograf zámek Blatná, město Blatná, svatba zámek Blatná, fotograf na svatbu zámek Blatná zámek Blatná svatba

Svatební fotograf zámek Blatná

Svatební fotograf Blatná, město Blatná, svatba zámek Blatná, fotograf na svatbu zámek BlatnáSvatební fotograf Blatná, město Blatná, svatba zámek Blatná, fotograf na svatbu zámek Blatná 

Fotograf na svatbu zámek Blatná

zámek Blatná svatba zámek Blatná svatba

 zámek Blatná svatba zámek Blatná svatba

zámek Blatná  zámek Blatn

zámek Blatná svatba zámek Blatná svatba

 

Fotogalerie: Svatební fotograf Blatná