Svatební fotograf Praha

Jsem svatební fotograf z Českých Budějovic.  Jezdím fotografovat svatby v jihočeském kraji, na vysočině, v západočeském kraji, ve středočeském kraji a v Praze.

Ceník mých služeb  - svatební fotograf Praha naleznete na stránce "BALÍČKY SLUŽEB - CENÍK".

Při fotografování v Praze a okolí účtuji cestovní náklady pouze 1.000,-Kč. 

Zajišťuji fotografování celého svatebního dne od svatebních příprav do večerní svatební hostiny. Taktéž doporučuji nahlédnout do fotogalérie na "Úvodní stránce", kde naleznete rozsáhlou galérii mých fotografií z různých svateb.

Nabízím také možnost předsvatebního fotografování ve fotoateliéru Zlatá Koruna.  Tyto fotografie můžete využít např. pro své svatební oznámení. Tuto službu nabízím za velice výhodnou cenu ve spojení s fotografováním samotné svatby. Cena za předsvatební fotografie v ateliéru je 950,-Kč. To obasahuje 50ks předsvatebních fotografií na DVD ve formátu JPEG. 

Svatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie PrahaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie Praha, Pražský hrad svatbaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie Praha, Pražský hrad svatbaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie Praha, Pražský hrad svatbaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie PrahaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie PrahaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie PrahaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie PrahaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie PrahaSvatba Praha, svatba v Praze, svatební fotografie Praha, Karlův Most 

Svatební fotografie Praha, Svatba Praha Svatební fotografie Praha, Svatba Praha

Svatební fotografie Praha. fotograf na svatbu, svatební fotograf Praha Svatební fotografie Praha, Svatba Praha

 

Svatební fotografie Praha, Svatba Praha

 

Svatební fotograf Praha

Fotograf na svatbu Praha