Svatební fotograf Strakonice

 Svatba Strakonice  Svatba Strakonice

Jsem svatební fotograf z Českých Budějovic.  Jezdím fotografovat svatby v jihočeském kraji, na vysočině, v západočeském kraji, ve středočeském kraji a v Praze.

Při fotografování svatby ve Strakonicích a okolí účtuji cestovní náklady pouze 200,-Kč. 

Ceník mých služeb naleznete na stránce "BALÍČKY SLUŽEB - CENÍK".

Zajišťuji fotografování celého svatebního dne od svatebních příprav do večerní svatební hostiny. Taktéž doporučuji nahlédnout do fotogalérie na "Úvodní stránce", kde naleznete rozsáhlou galérii mých fotografií z různých svateb.

Nabízím také možnost předsvatebního fotografování ve svém fotoateliéru Zlatá Koruna.  Tyto fotografie můžete využít např. pro své svatební oznámení. Tuto službu nabízím za velice výhodnou cenu ve spojení s fotografováním samotné svatby. Cena za předsvatební fotografie v ateliéru je 950,-Kč. To obasahuje 50ks předsvatebních fotografií na DVD ve formátu JPEG.

 

Svatba Strakonice fotografie:

 Strakonice svatba

Svatba StrakoniceSvatba StrakoniceSvatební fotograf Strakonice  Svatební fotograf StrakoniceSvatba StrakoniceSvatba StrakoniceSvatba hrad  StrakoniceSvatba hrad StrakoniceSvatba Strakonice Svatební fotograf Strakonice Svatební fotograf Strakonice Strakonice svatbaHrad Strakonice svatbaHrad  Strakonice svatba Strakonice svatbaHrad  Strakonice svatba Strakonice svatba
 

Svatební fotograf Strakonice, svatba StrakoniceSvatební fotograf Strakonice, svatba Strakonice

 
 

Svatební fotograf Strakonice Svatební fotograf Strakonice

 

Svatební fotograf Strakonice, svatba Strakonice Svatební fotograf Strakonice, svatba Strakonice

Svatební fotograf Strakonice, svatba Strakonice  Strakonice svatbaSvatební fotograf Strakonice, svatba Strakonice Svatební fotograf Strakonice

Fotogalerie: Svatební fotografie Strakonice