Svatební fotograf Zlatá Koruna

Svatební fotograf Zlatá Koruna, svatba Zlatá Koruna, klášter Zlatá Koruna, kostel Zlatá Koruna svatba Svatební fotograf Zlatá Koruna, svatba Zlatá Koruna, svatba ve Zlaté Koruně, klášter Zlatá Koruna, kostel Zlatá Koruna svatba

Jsem svatební fotograf z Českých Budějovic.  Jezdím fotografovat svatby v jihočeském kraji, na vysočině, v západočeském kraji, ve středočeském kraji a v Praze.

Ceník mých služeb - svatební fotograf Zlatá Koruna naleznete na stránce "BALÍČKY SLUŽEB - CENÍK".

Při fotografování ve Zlaté Koruně neúčtuji cestovní náklady. 

Zajišťuji fotografování celého svatebního dne od svatebních příprav do večerní svatební hostiny. Taktéž doporučuji nahlédnout do fotogalérie na "Úvodní stránce", kde naleznete rozsáhlou galérii mých fotografií z různých svateb.

Nabízím také možnost předsvatebního fotografování ve fotoateliéru Zlatá Koruna.  Tyto fotografie můžete využít např. pro své svatební oznámení. Tuto službu nabízím za velice výhodnou cenu ve spojení s fotografováním samotné svatby. Cena za předsvatební fotografie v ateliéru je 950,-Kč. To obasahuje 50ks předsvatebních fotografií na DVD ve formátu JPEG. 

 

 

Svatební fotograf Zlatá Koruna, svatba Zlatá Koruna, svatba ve Zlaté Koruně, klášter Zlatá Koruna, kostel Zlatá Koruna svatba Svatební fotograf Zlatá Koruna, svatba Zlatá Koruna, svatba ve Zlaté Koruně, klášter Zlatá Koruna, kostel Zlatá Koruna svatba

Svatební fotograf Zlatá Koruna

Zlatá Koruna svatba Zlatá Koruna svatba

Fotograf na svatbu Zlatá Koruna

Zlatá Koruna svatba Zlatá Koruna svatba