Svatební fotografie Hrádek u Nechanic

Hrádek u Nechanic svatba, svatba Hradec Králové

Svatební fotografie Hrádek u Nechanic, Hrádek u Nechanic svatba, Hrádek u Nechanic Svatební fotografie Hrádek u Nechanic, Hrádek u Nechanic, Hrádek u Nechanic svatba

Jsem svatební fotograf z Českých Budějovic.  Jezdím fotografovat svatby v jihočeském kraji, na vysočině, v západočeském kraji, ve středočeském kraji a v Praze.

Fotografování se aktivně věnuji již několik let, proto se na mne můžete s důvěrou obrátit pokud hledáte fotografa na svatbu, ale i jiné příležitosti jako je fotografování osob, maturirního plesu, nebo různých akcí. Mojí hlavní činností je svatební fotograf, kromě toho provádím fotografování maturitních plesů, různých večírků, apod...

Cena služeb - svatební fotograf Hrádek u Nechanic naleznete na stránce "BALÍČKY SLUŽEB - CENÍK".

Při fotografování v Hrádku u Nechanic účtuji cestovní náklady pouze 1.000,-Kč. 

Zajišťuji fotografování celého svatebního dne od svatebních příprav do večerní svatební hostiny. Taktéž doporučuji nahlédnout do fotogalérie na "Úvodní stránce", kde naleznete rozsáhlou galérii mých fotografií z různých svateb.

Nabízím také možnost předsvatebního fotografování ve fotoateliéru Zlatá Koruna.  Tyto fotografie můžete využít např. pro své svatební oznámení. Tuto službu nabízím za velice výhodnou cenu ve spojení s fotografováním samotné svatby. Cena za předsvatební fotografie v ateliéru je 950,-Kč. To obasahuje 50ks předsvatebních fotografií na DVD ve formátu JPEG. 

 

 Svatební fotografie Hrádek u Nechanic, Hrádek u Nechanic svatba, Zámek Hrádek u Nechanic Hrádek u Nechanic svatba

Svatební fotograf Hrádek u Nechanic, Hradec Králové, Pardubice

Svatební fotografie Hrádek u Nechanic, Hrádek u Nechanicsvatba, Svatba Hrádek u Nechanic Hrádek u Nechanic svatba

Fotograf na svatbu Hrádek u Nechanic, Hradec Králové, Pardubice

Hrádek u Nechanic svatba Hrádek u Nechanic svatba
Hrádek u Nechanic svatba cena Hrádek u Nechanic svatba cena
Hrádek u Nechanic Hrádek u Nechanic
Hrádek u Nechanic