Svatební fotografie Římov

 Svatba Římov, Svatební fotograf Římov, Římov, svatba Římov, fotograf na svatbu Římov, svatební fotografie ŘímovSvatba římov, Svatební fotograf Římov, Římov, svatba Římov, fotograf na svatbu Římov, svatební fotografie Římov

Jsem svatební fotograf z Českých Budějovic.  Jezdím fotografovat svatby v jihočeském kraji, na vysočině, v západočeském kraji, ve středočeském kraji a v Praze.

Ceník mých služeb - svatební fotograf Římov naleznete na stránce "BALÍČKY SLUŽEB - CENÍK".

Při fotografování v Římově jsou cestovní náklady zdarma.

Zajišťuji fotografování celého svatebního dne od svatebních příprav do večerní svatební hostiny. Taktéž doporučuji nahlédnout do fotogalérie na "Úvodní stránce", kde naleznete rozsáhlou galérii mých fotografií z různých svateb.

Nabízím také možnost předsvatebního fotografování ve fotoateliéru Zlatá Koruna.  Tyto fotografie můžete využít např. pro své svatební oznámení. Tuto službu nabízím za velice výhodnou cenu ve spojení s fotografováním samotné svatby. Cena za předsvatební fotografie v ateliéru je 950,-Kč. To obasahuje 50ks předsvatebních fotografií na DVD ve formátu JPEG. 

 

Svatební fotograf Římov, Římov, svatba Římov, fotograf na svatbu Římov, svatební fotografie Římov Svatební fotograf Římov, Římov, svatba Římov, fotograf na svatbu Římov, svatební fotografie Římov

Svatební fotograf Římov,

fotograf na svatbu Římov